Anasayfa       
   
Winsa Akıllı Pencere Winscreen Winstor Winkepenk Vela Carina Safir DoradoKanat Yapı Hakkında

       KANAT YAPI, 2000 yılında Winsa Pvc Pencere Kapı Sistemleri bayisi olarak Şirinyer’de faaliyete başlamıştır.2000 senesinden beri %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle ,disiplin içinde çalışarak bu yıllara kadar başarılı bir şeklide gelmiştir ve her geçen gün istikrarlı olarak büyüme kararı almıştır. Siz değerli tüketicilere daha yakın olabilmek amacıyla 2008 yılında Bornova showroomumuz açılmıştır. Müsterilerimizden gelen yoğun tavsiyeler,talepler,destekler üzerine ve 2009 yılı küresel mali krizde Türkiyemiz insanlarına istihkam sağlamak,KANAT YAPI olarak;bir nebze olsun küresel mali krizin Türkiye Cumhuriyeti’mize vermiş olduğu zararın önüne geçmek amacıyla 2009 yılında 1100 m2 kapalı alan üzerine Winsa Pvc Pencere Kapı Sistemleri Üretici Bayisi Olarak fabrikamız kurulmuştur.Bununla da yetinmeyip; yaz aylarında kendinizi ve evinizi emin ellere bırakacak kaliteli,güvenli Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri eksikliği olan Egenin İncisi Güzel İzmiri’imizin nezih ve muhteşem ilçesi ÇEŞME’de sizleri yalnız bırakmayarak,2009 Haziran’ında ÇEŞME Şubemizi açma kararını almıştır.

       KANAT YAPI ,kuruluşundan bu yana Winsa markası altında ve Winsa Kalite Standartlarında; PVC kapı, pencere, panjur ve kepenk sistemleri yapmaktadır.

       KANAT YAPI, modern tesislerinde, son sistem CNC makinalarıyla her tür profili en üst kalitede işleyebilecek kapasiteye sahiptir. TSE ve ISO kalite belgeli malzemelerden ürettiği bütün kapı/pencereleri, TSEK belgeli bakanlık onaylı garanti sertifikalıdır.Üretim aşamasında kullandığı bütün yan ürünleri, sektörde güvenilirliği ile tanınmış,AUBİ,HOPPE  vs gibi,kalite belgelerine sahip firmalardan alır.

       KANAT YAPI ,kırktan fazla uzman personeli ile hatasız, Avrupa standartlarında yaptığı üretimi siz değerli son tüketiciye direk olarak sunmaktadır.KANAT YAPI müşteri memnuniyetini,9 yıllık tecrübesi ile daima ilk sırada tutmustur. KANAT YAPI ,Showroomları ve  bayi ağıyla;satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleri ile daima yanınızda olmaya devam edecektir.

       KANAT YAPI Wİnsa Pvc Pencere Kapı Sistemlerini tanıtmak,Sizlere her türlü detay hakkında bilgi vermek ve sizlerle tanışmak amacıyla bütün Showroomlarımıza bekliyor.Saygılarımızla..

 
© 2009 Kanat Yapı - Winsa PVC Sistemleri.